Araç kiralama şirketleri yaşı 25'in altındaki sürücüler için ek ücret talep edebilrler, bu ücret genellikle aracı aldığınızda ödenebilir. Bazı yerlerde yaş sınırlamaları olabilir. Rezervasyon yaptırmadan önce araç kiralama şirketinin web sitesini kontrol edin.

Madrid Havaalanında En Uygun Araç Kiralama

###Madrid Araç Kiralama

Seyahatiniz için Madrid uçak biletiniz hazır, otel rezervasyonunuzu yaptırdınız, şimdi Madrid'i gönlünüzce dolaşabileceğiniz bir kiralık araba için Skyscanner araç kiralama sayfasını ziyaret edin ve kiralayacağınız arabayla seyahatinizi unutulmaz kılın.

###Madrid Havaalanı Araç Kiralama şirketleri

Madrid Barajas Havaalanı'nda altı adet araç kiralama şirketi bulunmaktadır. T1 ve T4 Terminalinde ofisleri bulunan araç kiralama markaları; Hertz, Sixt, Europcar, National , Atesa ve Avis T1 terminalinde, geliş bölümü, bagaj alanının önünde ve T4 Terminali 1 . katta hizmet vermektedirler.

###Madrid Havaalanı konumu

Madrid'in kuzeyinde, şehir merkezine yaklaşık 12 kmmesafede, Barajas bölgesinde bulunan havaalanı, M40 yolul ile Madrid'in tüm anayollarına bağlanmaktadır. Madrid şehir merkezinden Havaalanına gitmek için M40 yan yolu ile A1 veya A6 yönüne giden yolu seçebilirsiniz. Havaalanı yakınında ulaşabileceğiniz en yakın akaryakıt istasyonu ise T4 Terminaline M11 yolu üzerinden yaklaşık 5 km mesafede, General Bulvarı üzerinde bulunmaktadır.

###Madrid şehir merkezi

Ülkenin en çok kullanılan yollarından biri olan ve Madrid'in etrafından geçen M 30 çevre yolu, şehrin içinden de geçmektedir. Madrid'in diğer önemli yolları M-40, M-50 en çok kullanılan dolayısıyla en işlek yollardır. Özellikle sabah ve akşam, iş saatlerinde mecbur kalmadıkça bu yolları kullanmamaya çalışın. Şehri çevreleyen R2, R3, R4, R5 gibi ücretli geçişi olan yollar ise, A2, A3, A4, A5 gibi yollara alternatif olarak, trafikte takılıp kalmadan, Madrid'e giriş sağlamaktadır. Şehrin önemli caddesi Paseo de la Castellana, Madrid'i kuzeyden güneye keserek, en güney noktasında Paseo del Pardo caddesi olarak olarak ve daha sonra da Paseo de las Delicias Caddesi olarak devam etmektedir. Şehirdeki diğer bir çok cadde ise bu caddeye paralel olarak uzanmaktadır.Şehrin tarihi bölümü olan eski Madrid merkezinin sokakları karmaşık bir labirent oluşturmaktadır, bu bölgeye giderken Gran Vía caddesi gibi labirentleri keserek, merkeze çıkan anayolları kullanmanızı öneririz.

###Madrid araç Parketme kuralları

Madrid'de cadde ve sokaklarda arabaların parkedilebileceği yerlerde boyanmış çizgiler bulunmaktadır. Mavi noktalı çizgilerin olduğu alanlara 1,5 saatle sınırlı olmak üzere, ücretli park edebilirsiniz. Yeşil renkte boyanmış alanlara sadece park izni olan sürücüler park edebilir. Cumartesi öğleden sonra ve Pazar günleri yoğun olmayan bölgelerde park izinleri artmaktadır. Ayrıca şehir merkezine arabalarıyla giriş izni, sadece yerel sürücülere verilmektedir.

###Madrid ve çevresinde görülecek yerler

Madrid çevresinde. Birkaç saatlik sürüş mesafesinde bulunan bazı yerleri aşağıda bulabilirsiniz.

####El Escorial

Madrid'e A6 ve M505 yolları üzerinden yaklaşık 50km uzaklıkta, 45-50 dakikalık bir araba yolculuğu mesafesinde bulunmakta. Sierra de Guadarrama dağının eteklerinde bulunan bu tarihi yerleşim yeri; San Lorenzo Sarayı, doğası, kültürü ve tarihi ile cezbetmektedir ziyaretçilerini.

####De Los Caidos Vadisi

Madrid'in yaklaşık 320 km kuzeydoğusunda, N-111 ve A-2 yolları üzerinden yaklaşık 3,5 saat sürecek keyifli bir yolculukla ulaşabilirsiniz. Sierra Dağı sırtında ve El Escorial kraliyet konutunun ve General Franco’nu mezarı'nın bulunduğu La Nava olarak bilinen bölge. Burada ayrıca 150 metre uzunluğunda ve 46 metre çapında, büyük granit bir anıt bulunmakta. Oldukça görkemli bu anıt, bölgenin en ünlü turistik ve tarihi değerlerinden biri. Ayrıca bölge keyifli vakit geçirebileceğiniz, harika doğal güzelliklere sahip.

####Segovia

Madrid şehir merkezine kuzeybatı yönünden yaklaşık 90 km. uzaklıkta bulunan Segovia, şehrin ortasından geçen 2000 yıllık Roma su kemerleri, olağanüstü bir kraliyet kale yapısı olan ve konumu itibariyle muhteşem bir manzaraya sahip Alcazar Kalesi, İspanyol gotik katedral yapılarının sonuncusu olan katedrali meydanı Plaza Mayor ile mutlaka görülmesi gereken bir destinasyon.

Europcar
Enterprise
Hertz
Avis
National Car
Alamo

Skyscanner'la Araç Kiralama

Skyscanner kapsamlı araç kiralama aramasına hoş geldiniz. Binlerce varış yerini araştırır ve sizin için düşük fiyata mükemmel sürüş deneyimi bulmak amacıyla binlerce araç kiralama teklifini karşılaştırırız. Seyahatinizi en ucuza mal edebilmeniz için size yardımcı oluruz, böylece siz de yola bir gülümsemeyle çıkarsınız. Gelin bizimle araç sürün.

Ücretsiz Araç Kiralama Karşılaştırması

Skyscanner'la web'deki en düşük araç kiralama fiyatlarından bazılarını bulacaksınız. Sizin için uygun olan araç kiralama teklifini bulduktan sonra rezervasyonunuzu yaptırmanız için sizi doğrudan araç kiralama şirketine yönlendireceğiz. Hiçbir zaman komisyon eklemeyiz, böylece her zaman en iyi fiyatı elde edersiniz.

Skyscanner'la Arama Yapın

Araç mı kiralamanız gerekiyor? Daha fazla aramayın. Nereye gitmek isterseniz isteyin, neye ihtiyacınız olursa olsun, anahtarı bizde. Sadece varış noktanızı, araç teslim alma ve teslim etme tarihlerinizi girin ve biz de size en iyi araç kiralama şirketlerinden tüm teklifleri sunalım, böylece saniyeler içinde karşılaştırma yapabilir ve aracınızın rezervasyonunu yaptırabilirsiniz.

*Bu fiyat, çok sayıda seçenek arasından seçim yapmanıza yardımcı olmak üzere tahmini bir fiyattır. Bugünkü fiyat, son 15 günün her birinde Skyscanner'da bulunan en düşük fiyatların ortalamasını temel almaktadır.