Araç kiralama şirketleri yaşı 25'in altındaki sürücüler için ek ücret talep edebilrler, bu ücret genellikle aracı aldığınızda ödenebilir. Bazı yerlerde yaş sınırlamaları olabilir. Rezervasyon yaptırmadan önce araç kiralama şirketinin web sitesini kontrol edin.

Lviv Havaalanında En Uygun Araç Kiralama. Günlük 148 TL*

Europcar
Enterprise
Hertz
Avis
National Car
Alamo

###Lviv Araç Kiralama

Ukrayna, Lviv'de kullanacağınız araç için Skyscanner araç kiralama sayfasını ziyaret edin ve inanılmaz uygun araç kiralama tekliflerini hemen değerlendirin. Lviv Havaalanı'na vardığınızda, rezervasyonunu yaptırdığınız araç sizi bekliyor olacak. Ulaşım derdini çözmüş olarak, aracınızın anahtarını alarak, şehri keşfe veya otelinize doğru yola çıkmak, harika bir seyahat başlangıcı olmaz mı?

###Lviv Havaalanı Araç Kiralama

Ulaşım açısından oldukça kolay bir konumda bulunan Lviv Havaalanı, Lviv şehri sınırları içerisinde, şehir merkezine 6 km mesafede bulunmaktadır. Araç trafiği Havaalanında toplam 1000 den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunmaktadır. Ülkenin önemli otoyol ağı ile buluşan havaalanının, E40, T1416 yolları ile bölgeye bağlantısı bulunmaktadır. Havaalanında, Terminal A ve otopark arasında bulunan alanda Sixt, Hertz, Europcar, Budget, Avis araç kiralama şirketlerinin ofislerini bulmanız mümkün.En yakın petrol istasyonu ise yaklaşık 4km mesafede bulunmakta. Bu istasyona gitmek için; Havaalanından Liubinska Caddesine çıkın, kuzeybatı yönünde 70 metre kadar ilerledikten sonra kavşağa çıkın, aynı cadde üzerinde 1km kadar daha ilerledikten sonra, Ivana Vyhovs'koho Caddesi üzerinde sağa dönün ve 1,5 km ilerleyin, karşınıza çıkan kavşaktan ilk çıkıştan Т1416 üzerinde Kulparkivska Caddesine dönün, akaryakıt istasyonu 600 metre kadar ileride, sağda bulunmakta.

###Lviv şehir merkezi

Lviv şehir merkezi de ülkenin birçok önemli otoyolunun ya direk veya bağlantılı olarak uğradığı, ulaşım açısından oldukça merkezi bir konumunda bulunmakta. Lviv'de araba kullanırken yanınıza bir harita almakta büyük yarar var çünkü bu şehirde kaybolmak çok kolay. Şehir merkezinde Pazar günleri ve resmi tatillerde araba kullanılmasına izin verilmemektedir. Şehir içinde 60 km. olan hız limitini aşmamaya özen göstermelisiniz. Şehirde oldukça geniş bir tramvay ve minibüs hattı bulunmakta, ayrıca şehirde toplu taşıma için kullanılan troleybüs hattı da bulunmakta. Lviv'de açık park yerleri genellikle 30 dakika ile sınırlıdır ve bileti otopark görevlilerinden almanız mümkün, uzun süreli park için Heroiv UPA Caddesinde ve Zaryts'kykh Caddesinde ücretli otoparkalar bulunmakta, ayrıca Fed'kovycha Caddesinde de ücretsiz bir otopark mevcut.

###Lviv ve çevresinde görülecek yerler

Öncelikle bölgede belirlenmiş hız sınırlarını hatırlatalım. Yerleşim alanlarında 60km ( 40mil ), yerleşim alanı dışında 90km ( 55mil ) ve şehirlerarası yollarda 110-120km ( 75mil ) dir. Lviv şehir merkezi dışında araba ile ulaşılabilecek mesafede bulunan cazip destinasyonlar bulunmakta.

####Krekhiv

Lviv'in 40 km kadar kuzeyinde bulunan Krekhiv'e T1425 yolu ile ulaşmak mümkün. Arabayla yaklaşık 45 dakikada, önemli bir dini merkez olan bu köye ulaşabilirsiniz. 16. Yüzyıldan kalma Basilian manastırı ile ünlüdür. Her yıl Mayıs ayında bu köy birçok ziyaretçi tarafından Hac amaçlı ziyaret edilir.

####Shevchenkivsky Hai

Şehir merkezinin doğusunda, 10 dakikalık mesafedeki, oldukça büyük bir park olan Shevchenkivsky Hai Parkı içerisinde bulunan müze, folklorik mimari ve kırsal yaşamın sergilendiği, son derece ilgi çekici bir açık hava müzesidir. Son derece keyifli, rustik bir ortamda sunulan Ukrayna köy gelenekleri, şövalye turnuvaları ve el sanatlarını da görmek mümkün. Ayrıca müzenin bulunduğu dev park, sulak alanları ve muhteşem doğası ile huzurlu ve büyüleyici bir güzelliğe sahip.

####Lychakiv mezarlığı

Şehrin en önemli turistik mekanlarından biri olan Lyczakowski Mezarlığı, Avrupa'nın en eski mezarlıkları biri olma özelliğini taşımaktadir. Her yıl bu nekropol , sanatsal güzelliği ve zengin tarihi ile binlerce turist çekmektedir. Birçok ünlü Lviv sanatçı ve devlet adamının da gömüldüğü mezarlıkta, Polonyalı askerler, Ukraynalı direnişçiler ve savaş kurbanları için çeşitli savaş anıtları da bulunmaktadır. Şehir merkezinde Kostia Levytskoho Caddesi ve sonrasında Mchnykova Caddesi'ni takip ederek mezarlığa ulaşmak mümkün.

Skyscanner'la Araç Kiralama

Skyscanner kapsamlı araç kiralama aramasına hoş geldiniz. Binlerce varış yerini araştırır ve sizin için düşük fiyata mükemmel sürüş deneyimi bulmak amacıyla binlerce araç kiralama teklifini karşılaştırırız. Seyahatinizi en ucuza mal edebilmeniz için size yardımcı oluruz, böylece siz de yola bir gülümsemeyle çıkarsınız. Gelin bizimle araç sürün.

Ücretsiz Araç Kiralama Karşılaştırması

Skyscanner'la web'deki en düşük araç kiralama fiyatlarından bazılarını bulacaksınız. Sizin için uygun olan araç kiralama teklifini bulduktan sonra rezervasyonunuzu yaptırmanız için sizi doğrudan araç kiralama şirketine yönlendireceğiz. Hiçbir zaman komisyon eklemeyiz, böylece her zaman en iyi fiyatı elde edersiniz.

Skyscanner'la Arama Yapın

Araç mı kiralamanız gerekiyor? Daha fazla aramayın. Nereye gitmek isterseniz isteyin, neye ihtiyacınız olursa olsun, anahtarı bizde. Sadece varış noktanızı, araç teslim alma ve teslim etme tarihlerinizi girin ve biz de size en iyi araç kiralama şirketlerinden tüm teklifleri sunalım, böylece saniyeler içinde karşılaştırma yapabilir ve aracınızın rezervasyonunu yaptırabilirsiniz.

*Bu fiyat, çok sayıda seçenek arasından seçim yapmanıza yardımcı olmak üzere tahmini bir fiyattır. Bugünkü fiyat, son 15 günün her birinde Skyscanner'da bulunan en düşük fiyatların ortalamasını temel almaktadır.