Araç kiralama şirketleri yaşı 25'in altındaki sürücüler için ek ücret talep edebilrler, bu ücret genellikle aracı aldığınızda ödenebilir. Bazı yerlerde yaş sınırlamaları olabilir. Rezervasyon yaptırmadan önce araç kiralama şirketinin web sitesini kontrol edin.

Chios havaalanından araç kiralama

eury
hert
avis
budg
nanl
thrf

Sakız Araç Kiralama

Sakız adası'nda gerçek bir tatil yapmak ve adayı tanımak için mutlaka Skyscanner araç kiralama sayfasına uğrayın ve bir çok seçenek içerisinde, aklınıza ve gönlünüze ve bütçenize en yakın teklifi seçin, rezervasyonunuzu yaptırın.

Sakız Havaalanı Araç Kiralama şirketleri

Sakız Adası Havaalanı, şehir merkezine oldukça yakın, arabayla yaklaşık 4 km mesafede, adanın ise doğu sahilinde yeralmaktadır. Hertz ve Avis araç kiralama şirket ofislerinin bulunduğu havaalanında, otopark dışında ayrıca bir akaryakıt istasyonu da bulunmaktadır.

Sakız Şehir merkezi

Fazla büyük olmayan Sakız şehir merkezinde araba kullanmak, dikkatli olduğunuz sürece son derece kolay ve rahattır, ancak Sakız'da bir arabaya şehir dışındaki güzellikleri görmek için ihtiyacınız olacaktır.. Şehirde arabanızı uzun süreli bırakmak istediğinizde kullanabileceğiniz otoparklar; Mitropoliti Pavlou Caddesi ve Paspati Filippou Caddesi'nde otoparklar bulunmaktadır. Bir festivaller diyarı olan Sakız Adası'nda, yaz boyunca her köşesinde bir kutlama ve şenlik görülmektedir. Özellikle Paskalya kutlaması oldukça ünlüdür. Her yıl 22 Temmuz günü adanın koruyucusu olan Agia Markella için festival düzenlenmekte ve 3 gün sürmekte. Adanın kuzey batı tarafında, Sakız'dan Agia Markella Manastırı'na yürüyürek gitmek için birçok insan bir araya gelmektedir. Ağustos'un 15'in de ise adanın en büyük kutlaması yapılmaktadır. Pyrgi'de Virgin Mary Kilisesi'nde ki seramoniden sonra yerel halk meydanda toplanarak, bütün gece dans ve şarkılarla kutlama yapmaktadır.

Sakız çevresi ve görülecek yerler.

Sakız Adası'nı gerçek anlamda tanımak için küçük köylerini ziyaret etmek en ideal yol ve bunun için de bir araba kiralamak şart. Adanın Güney bölgesi, fazla dağlık olmadığı için araba kullanmak açısından çok daha elverişli. Orta ve kuzey bölgeleri dağlık ve bol ve bol virajlı, ayrıca yol durumunun da çok iyi olduğu söylenemez. Böylece fazla risk alamadan, adanın görülmesi gereken yerlerini gezmeye başlayabilirsiniz.

Pyrgi Köyü

Adamerkezinin 25 Km kadar güneyinde, bir vadi üzerinde bulunuyor bu tarihi köy ve neredeyse ilk günkü gibi korunmakta. Dar sokakları, birçok tarihi ve ihtişamlı kilisesi, birbiri ardına dizilmiş evleri ile son derece cazip bir turist destinasyonu. Evlerin ilginç mimarisi köye farklı bir çekicilik katarken, ön cephelerinde Xysta adı verilen, siyah beyaz geometric şekillerden oluşan el oyması dizayn dikkat çekmekte.

Kambos

Sakız Adası'nın en görülesi yerlerinden biri olan Kambos, Kambos, şehir merkezinin güneyinde bulunan tepecikler arasına kurulmuştur ve Sakız havaalanı'na doğru uzanmaktadır. İçinden nehir ve derelerin geçtiği bir vadi olan Kambos, mermer kabartmalarla süslenmiş su depoları, çiçek bahçeleri , ağaçların tepesinden yükselen birkaç katlı evleriyle son derece etkileyici bir bölge.

Mesta

Sakız şehir merkezinin güneyinde, yaklaşık 40 km uzaklıkta bulunan Mesta, 14. ve 15. Yüzyıldan kalma bir kaledir. Aynı zamanda küçük bir yerleşim birimi de olan kale, zamanla çevresinde oluşan yerleşimle birlikte şu anda bir köy haline gelmiştir. Eski kilisesi tarihin tüm ağırlığını taşırken, köy adeta bir zaman yolculuğu deneyimi yaşatmakta. Denize yakın bir konumda olan köy rıhtıma yaklaşık 10 dakikalık mesaede bulunmakta.

Nea Moni

Şehir merkezine 10 km kadar kısa bir mesaede görebileceğiniz Neo Moni Kilisesi, mermer ve mozaikleri ve sekiz köşeli kubbeleriyle son derece önemli bir örnektir.Oldukça ihtişamlı bir koruma kulesi ve 11. Yüzyıldan kalma yeraltı sarnıncına sahip olan bu kilise, özellikle mimari ve tarihe ilgi duyanların görmesi gereken bir eser.

Karfas

Ada merkezinin 7 Km güneyinde olan ve güzel kumu ile en iyi plajlardan bir tanesidir Karfas Plajı. Eğlence mekanları, otelleri, restoran ve barları ile tam bir turistik cennet.

Skyscanner'la Araç Kiralama

Skyscanner kapsamlı araç kiralama aramasına hoş geldiniz. Binlerce varış yerini araştırır ve sizin için düşük fiyata mükemmel sürüş deneyimi bulmak amacıyla binlerce araç kiralama teklifini karşılaştırırız. Seyahatinizi en ucuza mal edebilmeniz için size yardımcı oluruz, böylece siz de yola bir gülümsemeyle çıkarsınız. Gelin bizimle araç sürün.

Ücretsiz Araç Kiralama Karşılaştırması

Skyscanner'la web'deki en düşük araç kiralama fiyatlarından bazılarını bulacaksınız. Sizin için uygun olan araç kiralama teklifini bulduktan sonra rezervasyonunuzu yaptırmanız için sizi doğrudan araç kiralama şirketine yönlendireceğiz. Hiçbir zaman komisyon eklemeyiz, böylece her zaman en iyi fiyatı elde edersiniz.

Skyscanner'la Arama Yapın

Araç mı kiralamanız gerekiyor? Daha fazla aramayın. Nereye gitmek isterseniz isteyin, neye ihtiyacınız olursa olsun, anahtarı bizde. Sadece varış noktanızı, araç teslim alma ve teslim etme tarihlerinizi girin ve biz de size en iyi araç kiralama şirketlerinden tüm teklifleri sunalım, böylece saniyeler içinde karşılaştırma yapabilir ve aracınızın rezervasyonunu yaptırabilirsiniz.

*Bu fiyat, çok sayıda seçenek arasından seçim yapmanıza yardımcı olmak üzere tahmini bir fiyattır. Bugünkü fiyat, son 15 günün her birinde Skyscanner'da bulunan en düşük fiyatların ortalamasını temel almaktadır.