Araç kiralama şirketleri yaşı 25'in altındaki sürücüler için ek ücret talep edebilrler, bu ücret genellikle aracı aldığınızda ödenebilir. Bazı yerlerde yaş sınırlamaları olabilir. Rezervasyon yaptırmadan önce araç kiralama şirketinin web sitesini kontrol edin.

Frankfurt-Hahn Havaalanında En Uygun Araç Kiralama

###FRANKFURT HAHN HAVALİMANI’NDA ARABA KİRALAMA

Almanya’da iş hayatının ve finans sektörünün merkezi olarak kabul edilen Frankfurt, gökdelenlerin oluşturduğu silueti ile ünlüdür. Modern ve yüksek binalarla, iyi korunmuş tarihi yapıların bir arada bulunduğu kentin tarihi bölgesi, özellikle de Römer Meydanı ziyaretçilerini cezbetmektedir. Frankfurt Otomobil Fuarı ve Frankfurt Kitap Fuarı gibi dünyaca ünlü ticari fuarlara ev sahipliği yapan kent, ayrıca kıyısında kurulu olduğu Main Nehri, müzeleri, 19. yüzyıl mimarisini yansıtan sokakları ve parklarıyla her yıl milyonlarca ziyaretçiyi kendisine çekmektedir. Frankfurt’a turistik, iş ya da fuar ziyareti amacıyla yapacağınız seyahatleriniz öncesinde Skyscanner’ı kullanarak Frankfurt Hahn Havalimanı’ndan istediğiniz tipteki aracı en ekonomik fiyatlara kiralayabilirsiniz.

###FRANKFURT HAHN HAVALİMANI’NDAKİ ARABA KİRALAMA FİRMALARI

Frankfurt kent merkezinin 120 km batısında yer alan Frankfurt Hahn Havalimanı’nda Alamo, Avis, Buchbinder, Europcar, Hertz, Sixt araba kiralama firmaları hizmet vermektedir. Havalimanındaki yerli ve uluslararası tüm araç kiralama şirketlerinin ofisleri, terminal binasında yer almaktadır ve gelen yolcular tarafından kolayca ulaşılabilecek bir konumdadır.

###FRANKFURT HAHN HAVALİMANI YAKINLARINDAKİ BENZİNLİKLER

Araba kiralama firmalarıyla yapılan sözleşmeye bağlı olarak, kiralanan aracın benzin deposunun, kiralama süresi sonunda araba geri bırakılmadan önce doldurulması gerekebilmektedir. Frankfurt Hahn Havalimanı içerisinde benzin istasyonu bulunmamaktadır. Ancak havalimanına geliş yolu üzerinde, yalnızca 1.7 km mesafede, Shell benzin istasyonu (An der Kreisstraße 2, Lautzenhausen) bulunmaktadır. Buradan benzin alım işlemi tamamlandıktan sonra sadece 3 dakikada havalimanına ulaşmak mümkündür ve kiralanan aracın benzin deposunu doldurmak için en ideal noktadır. Havalimanına yakınlarında ayrıca, B50 otoyolunun güneyinde, ulaşım çok pratik olmasa da 2.6 km mesafede Aral (Dietrichshöhe 1, Büchenbeuren), 4.1 km mesafede Alois Christ (Michael-Felke-Straße 26, Sohren) benzin istasyonları yer almaktadır.

###FRANKFURT HAHN HAVALİMANI ÇEVRESİNDEKİ YOLLAR

Frankfurt Hahn Havalimanı’na, merkezi konumu ve ana yollar ile otoyollara olan bağlantısı sayesinde Frankfurt’un yanı sıra Ludwigshafen, Köln ve Lüksemburg gibi şehirlerden de ulaşım oldukça kolaydır. Havalimanının yanından geçen B50 otoyolu, havalimanının yaklaşık 40 km batısında A1 otobanına, 40 km doğusunda ise A61 otobanına bağlanmaktadır. Havalimanından Frankfurt kent merkezine, B50 otoyolunu takiben A61, A 60 ve A66 rotaları izlenerek tahmini 1 saat 20 dakikada ulaşılmaktadır.

###FRANKFURT HAHN HAVALİMANI’NDAN GİDECEĞİNİZ YERE YOL TARİFİ

Frankfurt Hahn Havalimanı’ndan bölgedeki popüler seyahat noktalarına nasıl ulaşabileceğinizi aşağıdaki kısa ve özet rehberlere göz atarak görebilirsiniz:

####Lüksemburg

Lüksemburg’un kendisiyle aynı ismi taşıyan başkenti Lüksemburg, Avrupa Birliği kurumlarına ve büyük uluslararası bankalara ev sahipliği yapmasıyla ünlü olsa da, UNESCO Dünya Miras Listesi’nde yer alan tarihi merkezi, kıvrımlı ve Arnavut kaldırımlı sokakları, şık meydanları, kiliseleri, alışveriş seçenekleri ve göz alıcı vadi ve platolarıyla Avrupa’nın ve dünyanın dört bir yanından turistleri kendine çeken bir turizm merkezidir. Frankfurt Hahn Havalimanı’ndan yaklaşık 111 km mesafede bulunan Lüksemburg’a gitmek için batı yönünde B50’nin ardından B327 ve L150 rotası takip edilmelidir. L150’den ise A1 otobanına bağlanarak toplam tahmini 1 saat 21 dakikada havalimanından Lüksemburg’a ulaşılmaktadır.

####Bonn

Batı Almanya’nın eski başkenti olan Bonn, sokak kültürü, çok sayıdaki kafe ve barları ve bira evleriyle, oldukça aktif bir sosyal yaşama sahiptir. Dünyaca ünlü besteci Ludwig Van Beethoven’ın de doğum yeri olan kent, zengin kültürel hayatıyla da ilgi görmektedir. Bonn ile Frankfurt Hahn Havalimanı arasındaki uzaklık yaklaşık 156 km’dir. Havalimanından doğu yönünde B50 otoyoluna bağlanılıp ardından A61 ve B565 rotası takip edilerek tahmini 1 saat 34 dakikada Bonn’a varılmaktadır.

Not: Yukarıdakiler, yazının yayınlandığı tarihte geçerli olan bilgilerdir.

Europcar
Enterprise
Hertz
Avis
National Car
Alamo

Skyscanner'la Araç Kiralama

Skyscanner kapsamlı araç kiralama aramasına hoş geldiniz. Binlerce varış yerini araştırır ve sizin için düşük fiyata mükemmel sürüş deneyimi bulmak amacıyla binlerce araç kiralama teklifini karşılaştırırız. Seyahatinizi en ucuza mal edebilmeniz için size yardımcı oluruz, böylece siz de yola bir gülümsemeyle çıkarsınız. Gelin bizimle araç sürün.

Ücretsiz Araç Kiralama Karşılaştırması

Skyscanner'la web'deki en düşük araç kiralama fiyatlarından bazılarını bulacaksınız. Sizin için uygun olan araç kiralama teklifini bulduktan sonra rezervasyonunuzu yaptırmanız için sizi doğrudan araç kiralama şirketine yönlendireceğiz. Hiçbir zaman komisyon eklemeyiz, böylece her zaman en iyi fiyatı elde edersiniz.

Skyscanner'la Arama Yapın

Araç mı kiralamanız gerekiyor? Daha fazla aramayın. Nereye gitmek isterseniz isteyin, neye ihtiyacınız olursa olsun, anahtarı bizde. Sadece varış noktanızı, araç teslim alma ve teslim etme tarihlerinizi girin ve biz de size en iyi araç kiralama şirketlerinden tüm teklifleri sunalım, böylece saniyeler içinde karşılaştırma yapabilir ve aracınızın rezervasyonunu yaptırabilirsiniz.

*Bu fiyat, çok sayıda seçenek arasından seçim yapmanıza yardımcı olmak üzere tahmini bir fiyattır. Bugünkü fiyat, son 15 günün her birinde Skyscanner'da bulunan en düşük fiyatların ortalamasını temel almaktadır.