Harita

 Tokat Havaalanı

Tokat Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Tokat Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Tokat Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Tokat Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Tokat Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Tokat havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Tokat havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Tokat Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Tokat Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Tokat Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Tokat uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Tokat Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Tokat şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Tokat şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Tokat yakınındaki havaalanları

 Konum Bilgileri

Boylam:36° 22' 4'' E
Enlem:40° 18' 7'' N
IATA kodu:TJK
ICAO kodu:LTAW

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.