Harita

 Muş Havaalanı

Muş Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Muş Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Muş Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Muş Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Muş Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Muş havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Muş havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Muş Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Muş Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Muş Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Muş uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Muş Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Muş şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Muş şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Muş yakınındaki havaalanları

 Muş şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Muş Havaalanı

Adres:
Mus,
TURKEY

Telefon:+ 90 (0)312 2042000
Faks:+ 90 (0)312 2123917

Web Sitesi:

Sahibi:
DHMİ (State Airports Authority)

 Konum Bilgileri

Boylam:41° 39' 40'' E
Enlem:38° 44' 51'' N
IATA kodu:MSR
ICAO kodu:LTCK

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.