Uçuş ara

Dönüş seçeneği

Ukrayna Uçak Bileti

Skyscanner, Ukrayna uçak bilet bulmanız için size çok sayıda havayolu şirketini ve seyahat acentasını sorgulayabilmeniz için, ücretsiz bir platform sağlamaktadır. Site site dolaşmadan, çok güzel bir Karadeniz ülkesi olan Ukrayna’ya en ucuz uçak bileti bulmanız mümkün.

Ukrayna ılıman bir iklime sahip Doğu Avrupa’nın en büyük ülkelerinden biridir. Kışın yumuşak ve güney kısmı dışında düzenli olarak kar yağışı olur. Kışın göller ve nehirler donar.  Ukrayna, Avrupa’nın ikinci büyük ülkesidir. Başta başkent Kiev olmak üzere, Kırım bölgesi (özelikle Türki mimari örnekleriyle), Odesa, Lviv, Yalta ve 1709 savasıyla bilinen Poltava görülmesi gereken yerlerin başında gelir. Karadeniz kıyısında yer alan Odesa ünlü Prymosrky Bulvarı, Opera binası, Ptemkinsky merdivenleri ve ıhlamur ağaçlarıyla çevrili Deribaskovskaya sokağıyla milyonların gönlünü fethetmiştir. Batı Ukrayna’da yer alan Lviv is St.George Katedrali, St. Nicholas ve Orta Çağ’dan kalma Rynok Meydanıyla ziyaretçilerine kucak açmaktadır. Ukrayna’nın güneyinde yer alan Kırım Yarımadsında ise dağlar, Karadeniz ve eski küçük kentler göz kamaştırıcı bir harmoniyle yer almaktadır.

Eğer doğayla başbaşa bir tatil istiyorsanız, Ukrayna’nın yeşil incisi Carpathian dağlarına mutlaka uğrayın.  Ülkenin en popüler turist destinasyonu olan bu bölgede ormanlar, dağlar, göller ve doğayla harmoni içinde yaşayan yerleşimlerle size unutulmaz bir tatil yaşattıracaktır.

Balkan, Rus ve Karadeniz mutfağının en iyi örneklerini sunan Ukrayna mutfağının tadı damağınızda kalacak.  Ulusal çorbaları Borhch, Varenyky, Kiev Tavuğu olarak bilinen Kotleta Po-Kyivsky ve Kasha akla gelen Ukrayna mutfağına özgü ilk spesiyalitelerdendir.

Ukrayna’ya en ucuz uçak biletlerini Skyscanner’de bulabilirsiniz. Ukrayna uçak bileti bulmak için Skyscanner’de yüzlerce havayolu şirketini ücretsiz tarayın, fiyatları karşılaştırın ve en uygun uçak biletini bulun. Yolculuk tarihleriniz esnekse tüm ayı görüntüleyin ve Ukrayna’ya  en ucuz uçak biletini, hangi tarihlerde bulabileceğiniz bilgisinie ulaşın.

daha fazla

Görüntüleri sağlayan Flickr/lights2008