Uçuş ara

Dönüş seçeneği

Mehrabad Uluslararası Uçak Bileti

İran İslam Cumhuriyeti’nin başkenti olan Tahran, 13 milyona yaklaşan nüfusu ile Orta Doğu’nun en kalabalık ve gelişmiş şehirlerinden biridir. Bahar aylarını yaşadığımız bu günler antik çağlardan beri, değişik kültürlerin beşiği olan bu şehri ziyaret etmeniz için çok uygun bir zaman dilimdir.

Orta Doğu’nun bu kozmopolit ve hareketli şehrini görme arzusunda mısınız? Hemen bilgisayarınızın başına oturun ve Skyscanner’ın ödüllü ucuz uçak bileti arama motorunu tıklayın. Tahran’a gitmek için, uygun zaman diliminizi belirleyin ve Skyscanner’ın kullanıcı dostu arama motoruyla, hemen, en ucuz uçak biletinizi seçin. Türkler için vize sorunu olmayan ülkeye İstanbul’dan 3 saatlik bir uçuşla, kolaylıkla ulaşmak mümkün. Tahran’da konaklama ve araç kiralama işlemlerinizi yapmak da çok kolay. Ayrıca hiçbir ücret de ödemeyeceksiniz. Tüm bu işlemler, Skyscanner’ın kullanımı çok kolay sitesiyle, hızlı ve güvenilir bir şekilde emrinize amade!

Tahran’da gezilip görülecek yerlerden kısaca söz edelim, bir şehrin kültürünü en yoğun hissedebileceğimiz yerlerden biri olan çarşılardan söz etmek istiyorum. Geleneksel İran yaşamını yansıtan pazarlara ve modern kent hayatının vazgeçilmezlerinden olan AVM’lere bu kentte de bolca rastlamak mümkün. Dünyaca ünlü İran halılarına meraklıysanız, bir Cuma gününüzü mutlaka Cuma Pazarına ayırmanız gerekiyor, yalnızca halı değil, ilginizi çekebilecek birçok otantik ürüne, bu pazarda uygun fiyatlarla rastlamak mümkün. Üst gelir grubunun sosyal yaşamına tanıklık edebileceğiniz bir AVM olan, Vanak, uğramanız gereken mekanlar arasında. Tahran’da, aradığınız birçok şeyi, hatta aklınıza gelmeyen ama gönlünüzü çelebilecek birçok ürüne Valiasr Caddesinde mutlaka rastlayacaksınız. Ulusal mücevherat müzesi , Safevi hükümdarlığı döneminden kalma eserleriyle göz kamaştırıcı, mutlaka ziyaret edin. Kent müze ve saraylar açısından da zengin. İyi bir metro ağına sahip olan şehirde kolaylıkla hareket edebilirsiniz.

Hareket halindeyken de kolaylıkla kullanabileceğiniz Skyscanner’ın mobil uygulamasını akıllı telefonunuza mutlaka indirin. Artık her yerde, her noktaya en uygun uçuşları Skyscanner’ın kullanımı kolay ve eğlenceli ara yüzleriyle ulaşmanız çok kolay. Araç kiralamak ya da konaklamalarınız için de en uygun seçenekleri hızlıca mobil telefon ya da tabletlerinizin ekranında görebilirsiniz. Tahran havaalanında demli bir çay içerken, seyahat planınızı Skyscanner’ın mobil uygulamalarıyla kolaylıkla planlayabilirsiniz.

Tahran, zengin İran mutfağını tanımak için de birbirinden farklı seçeneklerle dolu, kebaplarını, güveçlerini ve kendine özgü ev yemeklerini mutlaka denemeniz gerekiyor.

Ucuz uçak bileti bulmak için rezervasyonunuzu erkenden yaptırmayı ihmal etmeyin. Tahran’a ucuz uçak bileti için Skyscanner’ı kullanın, çıkan sonuçları karşılaştırın ve sizin için en uygun uçak, konaklama veya araç kiralama ihtiyaçlarını kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde 

daha fazla

Tahran'a şehrine şu şehirlerden ucuz uçuşlar...

 Yakın bir alternatife mi ihtiyacınız var?

1.001 TL’dan başlayan gidiş-dönüş fiyatlarla

 Mehrabad Uluslararası Fırsatları

Tahran Otelleri

Car hire in Mehrabad Uluslararası