Uçuş ara

Dönüş seçeneği

Roma Uçak Bileti

Roma uçak biletinizi alıp Roma’ya ayak bastığınızda, her ne kadar kendinizi artık -geçmişte olduğu gibi-  dünyanın başkentinde bulacak olmasanız da, dünyanın en romantik ve güzel şehirlerinden birinde bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Roma dünyanın en çok ziyaret edilen şehirlerin başında gelir.

Dünyanın nüfus ve yüzölçüm açısından en  küçük devleti,  Hıristiyan dininin Katolik mezhebinin yönetim merkezi olan Vatikan’ı gezmekle başlayabilirsiniz  şehir turunuza. San Pietro kilisesi ve meydanına hayran kalacaksınız. Aziz heykelleri ve sütünları, kalabalık turist topluluklarıyla başlı başına unutulmayacak bir deneyimdir burası. Kilisenin içinde Michealngelo’nun ünlü  Pieta heykeli vardır. Bu meydanda Papa her çarşamba günü vaaz vermektedir.

Roma’da hiç sıkılmadan ziyaret edeceğiniz onlarca galeri ve müze vardır. Sokaklarda yürümek, Roma’nın ünlü Kafelerinde espresso yudumlamak, bir kadeh İtalyan şarabı  içmek, hayatın her anı bir törendir İtalya’nın başkentinde.  Siz de Roma’da Romalılar gibi yapın.

Eğer sevgilinizle gidiyorsanız Trevi çeşmesine uğramayı unutmayın. Burada Fellini’yi düşünün ve siz de La Dolce Vita deyin! 

Roma eski köprüleriyle de bilinir. Tiber nehrinin üzerinde eski Romalılardan kalma beş tane antik köprü mevcuttur. Ponte Cestio, Ponte Vilvio, Ponte Nomentano akla ilk gelenlerden.

İtalyan mutfağının özelliklerini anlatmaya gerek yok. Dünyanın en önde gelen mutfaklarından olan İtalyan mutfağını yerinde tadın. Yemek sonrası yiyeceğiniz ev yapımı Tiramisu ya da dondurmanın lezzetini unutmayacaksınız.

Roma uçak biletlerini, 600 üzerinde havayolundan tek sitede kıayslayarak bulun. Skyscanner’ın kullanımı  hem çok hızlı, hem de cok kolaydır. Roma uçak bileti bulmak için hangi tarihlerde uçmak istiyorsanız, uçuş tarihlerinizi arama kutusuna girın. Skyscanner size en uygun fiyatları kıyaslamanız için gösterir. İsterseniz uçuş saatlerine, havayollarına ya da fiyatlara göre filtreleme yaparak  sonuçları görebilirsiniz.

Eğer uçuş tarihleriniz esnekse Roma’ya daha da ucuza uçabilirsiniz. Bu durumda yapmanız gereken sadece tüm ayı ya da yılı görüntüleyerek uçabileceğiniz en ucuz günleri belirlemek.

Skyscanner ile Roma uçak biletinizi rezerve ederken herhangi bir komisyon ödemiyorsunuz. Sizi doğrudan tercih ettiğiniz havayolunun ya da seyahat acentasının sitesine yönlendirerek, doğrudan rezervasyon yapma olanağı veriyoruz.

daha fazla

Roma'ya şehrine şu şehirlerden ucuz uçuşlar...

219 TL’dan başlayan gidiş-dönüş fiyatlarla

 Roma Fırsatları

Roma Otelleri

Car hire in Roma

Görüntüleri sağlayan Flickr/troptikmal