Uçuş ara

Dönüş seçeneği

Paris Uçak Bileti

“Paris bir Şenliktir” demiş ünlü Amerikalı yazar Ernest Hemingway. İster Orly’e, ister  Charles de Gaulles havaalanına uçun, gerek Türkiye’den gerek dünyanın diğer şehirlerinden olsun,  Paris uçak bileti bulmak için alternatifiniz çok.

Paris denince akla ilk gelen şey şüphesiz aşk ve romantizimdir. Tarih boyunca hep aşkla özdeşleşmiş Paris, çok sayıda aşk romanına, şarkılara ve filmlere ilham olmuştur. Romantizim demişken  Montmartre mutlaka uğramanız gereken romantik yerlerden biridir.  Saint Germain’de  Sartre, Hemingway ve Simone de Beauvoir gibi yazarların zamanında çıkmadıkları Cafe de Flore ve Les Deux Magots adlı kafelerde bir kahve içmeden Paris'ten ayrılmayın.

Sanatseverler için müze ve galeriler arasında seçim yapmak hiç kolay olmayacaktır. Louvre Müzesi ve Musée d'Orsay dünyaca ünlü başyapıtları sergilerler. Rodin müzesi özelikle heykel sanatına düşkünlerin ilk uğrak yeridir.

Işıklar kenti Paris’te gece parlayan en büyük yıldız Eyfel kulesidir. Eyfel kulesini en güzel  Montparnasse’ın tepesindeki Espace 56 adlı restoranda harika bir Fransız yemeği yerken görebilirsiniz. Buradan şehir manzarası nefes kesicidir.

Paris muhteşem fransız mutfağının tadına varabileceğiniz çok sayıda restorana ev sahipliği yapmaktadır. Yemek yemek başlı  başına bir törendir Fransa'da. Şaraplar, Peynirler , tatlılar... belki de Mona Lisa’nın gülümsemesinin ardında yatan sır buydu.

Parıs uçak bileti bulmak için, 600 üzerinde havayolu ve seyahat acentası fiyatlarını Skyscanner’da kıyaslayın.  En uygun fiyatları bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Paris'te havaalanından şehir merkezine ulaşım için Paris Dolmuş'unu kullanabilirsiniz.Skyscanner’in kullanımı hızlı ve kolaydır. Uçak bilet fiyatlarına hızla göz atabilir, havayolu ya da da fiyat bazında sıralayabilir ve uygun gördüğünüz uçak biletini doğrudan havayolu veya seyahat acentasına yönlendirilerek alabilirsiniz. Skyscanner hem paradan hem de zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Bunun için hiç bir komisyon ödemiyorsunuz. Uçuş tarihleriniz esnekse eğer, tüm ayı ya da yılı görüntüleyerek en ucuz uçabileceğiniz günleri kolayca çizelgede görüntüleyebilirsiniz.

 

Siz de neden Paris uçak biletinizi bulmak için hemen  fiyatları kıyaslayıp, sonsuz Parisienne şölenine katılmıyorsunuz?

daha fazla

Paris'e şehrine şu şehirlerden ucuz uçuşlar...

269 TL’dan başlayan gidiş-dönüş fiyatlarla

 Paris Fırsatları

Paris Otelleri

Car hire in Paris

Görüntüleri sağlayan Flickr/Larry Johnson