Uçuş ara

Dönüş seçeneği

Madrid Uçak Bileti

İspanya’nın başkenti  Madrid her yönüyle bir festival ve eğlence şehridir. Kültürel geziyi birazla eğlenceyle birleştirmek isteyenlerin vazgeçemediği destinasyonların başında gelir Madrid.  İster bir kaç günlük kısa ziyaretler için, ister daha uzun soluklu tatiller için olsun, Madrid’e  en uygun uçak bileti Skyscanner ile bir tık ötenizde. Skyscanner kullanarak tüm havayollarından Madrid uçak bileti fiyatlarını kıyaslayabilirsiniz.

Madrid içinde ulaşım geniş metro ağıyla çok kolaydır.  Avrupa’nın en büyük parti şehrinde her sezon mutlaka bir faaliyet vardır.  Yerel ve uluslararası grupların katıldıkları Metrorock , Festival de Otoño (tiyatro, dans, müzik) ya da Festival de Flamenco ( Flamenko festivali) listenin başında yer alır.

İspanya deyince hiç şüphesiz boğa güreşlerini anmadan geçmek olmaz. Plaza de Toros de Las Ventas İspanya’nın en büyük boğa güreşi arenasıdır. Burası aynı zamanda konserlere de ev sahipliği yapmaktadır. Küçük fakat ilginç bir müzeye de sahip  arenayı görmenizi öneririz.

İspanyol sanatının en güzel örneklerini görmek istiyorsanız uğrayacağınız yer Museo Nacional Centro de Arte Reina Sofía ve Museo del Prado olacaktır.  Miró, Julio González ve Dalí gibi ustaların eserlerini görme fırsatını kaçırmayın. Buradan sonra İspanya’nın en etkileyici katedrali olan Catedral de la Almudena’yı ziyaret edebilirsiniz.

İspanya da her şey başlıbaşına bir  fiestadır. Madrid halkı oldukça cana yakın, konuşkan ve rahat bir halktır. Diğer büyük metropollerin stresli koşuşturmasına pek şahit olunmaz burada. Tembel tembel sokaklarda dolaşmak, bir tapas barda bir şeyler içmek,  bir parkta çimenlerin üzerinde kendinizi güneşe bırakmak, size unutamayacağınız bir keyif verecektir.

Siz de İspanya’nın başkentine uçak biletinizi Skyscanner aracılığıyla rezerve edebilirsiniz. Eğer uçuş tarihleriniz esnekse Madrid’e daha da ucuz uçabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey herhangi bir ayı ya da yılı görüntülemek. Skyscanner size o ay , en ucuz  uçabileceğiniz tarihleri gösterecektir. Üstelki bunun için herhangi bir ücret ya da komisyon ödemiyorsunuz. İster Madrid uçuşları olsun, isterse başka şehirlere olan uçuşlar olsun, Skyscanner en uygun biletleri bulmanıza yardımcı olur.

daha fazla

Madrid'e şehrine şu şehirlerden ucuz uçuşlar...

317 TL’dan başlayan gidiş-dönüş fiyatlarla

 Madrid Fırsatları

Madrid Otelleri

Car hire in Madrid

Görüntüleri sağlayan Flickr/trioptikmal