Uçuş ara

Dönüş seçeneği

Kiev Uçak Bileti

Ukrayna’nın başkenti ve en büyük siyasi ve kültürel merkezi olan  Kiev’e uçak bileti bulmak için Skyscanner’de çok sayıda havayolu şirketinin fiyatlarını sorgulayabilirsiniz. Kiev’de iki havalimanı vardır. Uluslararası Boryspil havaalanı ve genelde iç hatlarla komşu ülkelere olan uçuşlar için kullanılan Zhulyany havaalanı.

Doğu Avrupa’nın önemli siyasi, kültürel ve ticari merkezlerinden biri olan Kiev, turistler için görülecek çok sayıda tarihi ve kültürel yerlere sahiptir. 

Yeşil şehir olarak bilinen Kiev’de iki önemli botanik bahçesi ve çok sayıda park vardır.

Şehir merkezinde yer alan Özgürlük Meydanı ve Khreschatyk Caddesi özelikle yaz geceleri barları ve  restoranlarıyla neredeyse büyük bir açık hava partisi görünümüne bürünmektedir.

Şehirde panaromik bir tur yaparak bu eski kentin tadına varın. Avrupa’nın üçüncü büyük ırmağı olan Dnipro’nun batısında yer alan şehrin modern merkezini ve eski antik şehir merkezini görün.  Geçmişin anılarını taşıyan mimari yapılarla neredeyse zamanda bir yolculuk yapacaksınız.

Kiev’de toplu taşıma araçlarıyla her yere rahatça seyahat edebilirsiniz.  Metro, otobüs ve elektrichkas dedikleri kısa trenlerle şehir içi ulaşım hem ucuz, hem pratiktir.

1051 yılında kurulan ilk Ortodoks Manastırı olan  Myiv Perchersk Lavra Manastırı, eski Rus mimarisinin tüm izlerini taşıyan St. Michael Katerdrali (yapım tarihi 1108), 18.yüzyıldan kalma St. Andrew Kilisesi ve 1307 yapımı St. Sophia Katedrali, geçmişin tüm ihtişamını taşıyarak bu güzel şehire gururla estetik hayat vermeye devam etmektedir.

Kiev’e en ucuz uçak biletlerini Skyscanner’de bulabilirsiniz. Kiev uçak bileti bulmak için Skyscanner’de yüzlerce havayolu şirketini ücretsiz tarayın, fiyatları karşılaştırın ve en uygun uçak biletini bulun. Yolculuk tarihleriniz esnekse tüm ayı görüntüleyin ve Kiev’e  en ucuz uçak biletini hangi tarihlerde bulabileceğiniz bilgisine ulaşın.

daha fazla

Kiev'e şehrine şu şehirlerden ucuz uçuşlar...

 Kiev Seyahat Rehberi

Aziz Sofya Katedrali
Kievo-Pecherskaya Lavra
Rodina Mat Heykel,
Bugünkü Rusya, Ukrayna ve Belarus gibi önemli üç ülkenin dini ve kültürel varlıklarının filizlenmesine öncülük eden Doğu Avrupa’nın en eski şehirlerinden Kiev, tarihi boyunca hep dinamik bir merkez olma özelliğini korudu. Ukrayna’nın 1991’de bağımsızlığını kazanmasının ardından da başkent olarak yoluna devam eden şehir, bugün sosyal ve kültürel anlamda Doğu Avrupa’nın ... Kiev şehir rehberi

 Yakın bir alternatife mi ihtiyacınız var?

342 TL’dan başlayan gidiş-dönüş fiyatlarla

 Kiev Fırsatları

Kiev Otelleri

Car hire in Kiev

Görüntüleri sağlayan Flickr/ezioman