ara

kalkış

yolcular

Kabin Sınıfı

  • Fiyat kontrolü (yeni pencereler)

Köln Uçak Bileti

Köln, Almanya’nın en eski şehirlerinden biridir.  Geçmişi 2000 yıl öncesine kadar giden ve Romalılar tarafından “Colonia Claudia Ara Aggrippinensium” olarak anılan kent, ikinci dünya savaşında nerdeyse tamamen yerle bir olmuştu. Fakat eski mimari özelikleriyle tekrar inşa edilen Köln, kaldığı yerden geleceğe gururla bakmaya devam etmektedir.

Yaşamın Köln’de basit ve karmaşık olmadığı söylenir. Gerçekten de Köln halkı şakacı, arkadaş canlısı ve yaşamdan zevk almayı bilen bir halk. Ren nehir kıyısnda kafelerde yerli bira markası olan Kölsch içip çene çalmayı çok severler.

Köln’de gezilecek çok sayıda müze ve galeri vardır.  Roma-Cermen müzesi (Römisch-Germanisches Museum), Museum Ludwig,  Wallraf-Richartz-Museum akla ilk gelenlerden. Köln’ün simgesi haline gelen ve bir gökkdelen gibi yükselen katedrali (Der Dom) mutlaka görün. Köln’ün karnavalı da dillere destandır.  Almanya’nın en çok bilinen anıtlarından olan ve ikiz kulelerinin her birinin 157 metre uzunluğunda olduğu bu devasa yapıtın tamamlanışı tam 632 yılı bulmuştur. Ayrıca denk getirebilirseniz noel öncesi noel pazarları (Weihnachtsmarkt) masalımsı bir özelliğe sahiptir. Özelikle çocuklarla beraber seyahat edecekseniz, hiç şüphesiz Köln bu sezonda en uygun destinasyonlardan biri olacaktır.

Köln 2000 yıllık bir şehir olsa da genç ruhundan bir şey kaybetmemiştir. Jazz, Reggae, Tekno, R &B… aradaığınız ne tür müzik olursa olsun 702in üzerinde gece kulübüyle Köl n gençlere ve genç kalanlara hitap eden bir şehirdir. Altstadt vey a öğrenci  mahallesi  Latäng’a uğrayıp, kendi gözlerinizle görün.

Siz de farklı havayolu şirketlerinin  Köln uçuşlarını fiyat ve mekân bazında karşılaştırın. Skyscanner yüksek hızla tarama yapma özelliğiyle, Köln’e  en ucuz uçak biletini bulma olanağı sağlıyor. Sitede tüm fiyatları ve havayolu şirketlerini karşılaştırmalı olarak listelenmiş halde bulabilirsiniz. Tercih ettiğiniz seçeneğe tıkladığınızda, satın alma işlemini güvenle yapmanız için tercih ettiğiniz havayolu veya seyahat acentesinin internet adresine Skyscanner tarafından otomatik olarak yönlendirileceksiniz. Skyscanner, uçak bileti fiyatlarını karşılaştırmak dışında, Size gerek Köln’e, gerekse arzu ettiğiniz diğer şehirlerde konaklama bilgilerini de sunuyor.

Hem paradan hem de zamandan tasarruf etmek için Skycanner’ı  kullanın.

daha fazla

Köln'e şehrine şu şehirlerden ucuz uçuşlar...

 Köln Fırsatları

Köln Otelleri

 Yakın bir alternatife mi ihtiyacınız var?

Google map

 Skyscanner’da En Çok Arananlar...

271 TL’dan başlayan gidiş-dönüş fiyatlarla

Görüntüleri sağlayan flickr/eliotc

Bu sayfada yer alan bilgilerin hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen Skyscanner ile bağlantı kurun.

kapat

Giriş yapın veya kaydolun

Oturum açılan:

Fiyat Alarmları Hesap Ayarları Oturumu kapat