Uçuş ara

Dönüş seçeneği

Batum Uçak Bileti

Batum’a ucuz uçak bileti için Skyscanner’ın kolay kullanılan arama motorunu güvenle ziyaret edin. Batum Gürcistan’ın önemli bir liman kentidir. Kent, yarı tropik iklim özellikleri, ılıman iklimi, botanik bahçeleriyle aynı zamanda önemli bir tatil merkezidir. Yaz aylarında farklı bir canlılığa kavuşan Batum sokaklarında kendinizi yazlık bir tatil beldesinde hissedeceksiniz. Karadeniz kıyısında ki bu güzel kent deniz turizmi açısından da bir cazibe merkezidir. Ulu manolya ağaçlarının gölgesinde dinlenebileceğiniz bu güzel Karadeniz kenti sizi bekliyor.

Şehrin mimarisine gösterilen özen yeni yapılan binalarda da gözle görünebilir nitelikte. Yeni binalar eskinin ruhuna uygun bir şekilde inşa ediliyor. Şehirde Sovyet mimarisine de, modern mimari özelliklerine de rastlayabilirsiniz. Batum bulvarı ve şehrin birçok noktasında yer alan bisiklet istasyonlarından  kiralayacağınız bir bisiklet şehri tanımanın kolay ve ucuz bir yolu. Batum’lular kahveye çok düşkünler, birbirinden farklı lezzetlerle ünlü Gürcü kahvelerini mutlaka deneyin. Lokal Market ev yapımı yemeklerini denemeniz ve kentin yerel yaşam özelliklerine tanıklık etmeniz için renkli ve canlı bir bölge. Sputnik tepesi kentin en yüksek noktalarından biri ve Batu’mu özellikle gece, ışıklar altında izlemeniz için ideal bir noktada. Gün batımını bu tepeden Batum şarabı içerek izlemenizi tavsiye ederiz.

Gürcistan 500’den fazla zengin üzüm çeşidiyle şarap yapımı ve çeşitliliği konusunda oldukça başarılı bir ülke. Bu amaçla hazırlanan şarap tadım turları katılabileceğiniz günü birlik geziler arasında. Kafkaslardan çağlayan temiz ve lezzetli doğal sular ve ılıman iklim şarap zenginliğinin ana kaynakları olarak sayılıyor. Batum’un çevresindeki milli parklar ve doğa koruma alanları doğaseverler için mutlaka görülmesi gerekli yerlerden. Kültür meraklıları için ise, Osmanlı döneminden kalan Orta Cami kentte Osmanlı döneminden kalma eserlerden biridir. Acara devlet müzesi, Aziz Matthias anıt mezarını da barındıran Apsaros Kalesi ve Gürcü mimari özelliklerini taşıması açısından görülmesi gereken Eski Postane binası ve  Batum Devlet parkı ilk aklımıza gelenler arasında.  

Batum’a ucuz uçak biletinizi skyscanner’la bulun. Skyscanner’la uçak rezervasyonu yapmak basit, hızlı ve belki de en önemlisi ücretsiz.

Yukarıdaki arama kriterlerini arzu ettiğiniz zaman dilimi için düzenleyin. Daha sonra gelen sonuçları karşılaştırın ve Batum’a ucuz uçak biletinizi seçtiğiniz hava yolu şirketi üzerinden satın alın.

 Eğer seyahat tarihleriniz esnekse Skyscanner  Batum’a uçuş için sizlere en ucuz bileti bulacaktır.

Batum için otel rezervasyonuna mı ihtiyacınız var? En iyi otellerde en uygun fırsatlarla kalma imkânı için Skyscanner otel arama motorunu inceleyin. Skyscanner  ucuz,  güvenli ve kaliteli seyahat etmenin ödüllü sitesi.

daha fazla

Batum şehrine şu şehirlerden ucuz uçuşlar...

 Tasarruf edin! Nereye uçtuğunuz konusunda esnek misiniz?

525 TL’dan başlayan gidiş-dönüş fiyatlarla

 Batum Fırsatları

Batum Otelleri

Car hire in Batum