Uçuş ara

Dönüş seçeneği

Bangkok Uçak Bileti

Bangkok Uçak biletinizi bulup uzun bir yolculuktan sonra Bangkok’a vardığınızda şehrin içine gitmek için karşılaşacağınız trafik sizi şaşırtmasın. Bangkok başta insana biraz  karışık ve kaotik gelse de, kuleleriyle, alışveriş merkezleriyle, tapınak ve saraylarıyla ve sokakta satılan yiyecek kokusuyla, sizi farkli bir boyuta götürecektir. Bangkok, sokaklarında satılan yiyecekler ve egzotik meyveleriyle ünlüdür. Tayland’lıların yüzlerinde gülümseme hiç eksik olmaz. Bangkok ayrıca Asya’nın en eğlenceli gece hayatına sahiptir.

Bangkok, Thai dilinde Melekler  Şerhri anlamına gelir. Şehir, ziyaretçilerinin değişik ilgi alanlarına hitap etmesiyle bilinir. Budist tapınakları, Grand Palace, Asya’nın en büyük alışveriş merkezleri ve Asya’nın en büyük açık pazarı olan Chatucak ile Bangkok misafirlerine, unutulmaz bir tatil yaşatmak için gerçekten de her şeyi sunar. Son yıllarda özelikle sağlık türizmi ve spalarıykla da ön plana çıkmaya başlamıştır şehir. Bu spaların birinde yaptıracağınız bir Thai mesajı ile tüm yorgunluğunuz üstünüzden atabilirsiniz.

Görülecek yerlerin listesi uzundur Bangkok’ta. Wat Intharawıhan’da 32 metre yüksekliğindeki Budha, Wat Pho tapınağı ve Grand Palace görülmesi gereken yerlerin başında gelir. Tabii şehrin ana alışveriş caddelerinden olan Sukhimvit Road’ı  ve tüm lüks markaların yer aldığı ünlü Siam Square’ı unutmayın.

Biraz daha sakin bir akşam yemeği için Chao Praya nehiri üstünde bir akşam yemeği yiyin. Şehrin gece hayatını birazcık görmek istiyorsanız dünyaca ünlü Koh San sokağına gidebilir, bir show seyredebilirsiniz.

Bangkok’a en ucuz uçak biletlerini Skyscanner’de bulabilirsiniz. Bangkok uçak bileti bulmak için Skyscanner’de yüzlerce havayolu şirketini ücretsiz tarayın, fiyatları karşılaştırın ve en uygun uçak biletini bulun. Yolculuk tarihleriniz esnekse tüm ayı görüntüleyin ve Bangkok’a en ucuz uçak biletini hangi tarihlerde bulabileceğiniz bilgisine ulaşın.

daha fazla

Bangkok'a şehrine şu şehirlerden ucuz uçuşlar...

 Bangkok Seyahat Rehberi

Bangkok’u anlatırken kullanılan en yaygın kelime büyük bir ihtimalle “kaotik”  olmalı. Geleneksel Thai kültürünü ve batı lüksünü birleştiren çok sayıda uluslararası otelin yanısıra daha düşük bütçeliler için de çok sayıda uygun konaklama tesislerine sahip Tayland’ın başkenti, her yıl mılyonlarca ziyaretçiyi  ağırlamaktadır.  Gece hayatı, kaotık yapıs, eşssiz mutfağı ve iklimiyle Bangkok ... Bangkok şehir rehberi

 Yakın bir alternatife mi ihtiyacınız var?

1.280 TL’dan başlayan gidiş-dönüş fiyatlarla

 Bangkok Fırsatları

Bangkok Otelleri

Car hire in Bangkok

Görüntüleri sağlayan Flickr/emilio labrador