ara

kalkış

yolcular

Kabin Sınıfı

Gizlilik ve tanımlama bilgileri politikası

Skyscanner gizliliğinize saygı duyar ve gerek olmadıkça kişisel bilgilerinizi diğer ortaklarla paylaşmaz. Tam Skyscanner gizlilik ve tanımlama bilgisi ilkesi (sizin için geçerli olan yasal bağlayıcı bilgiler) İngilizce olarak burada bulunabilir. Burada kapsamıyla ilgili yararlı bir özetini bulabilirsiniz:

  1. Web sitemizi kullanarak gizlilik ilkemizin şartlarını ve koşullarını kabul edersiniz.
  2. Sizinle, IP ayrıntılarınız dahil olmak üzere bilgisayarınızla, siteye göndermiş olduğunuz kişisel bilgileriniz ve/veya konum verilerinizle ilgili bilgi toplayabiliriz. Bu bilgileri, sitemizi en etkin biçimde kullanabileceğinizden ve ilgili bilgileri ve talep edilmesi durumunda müşteri desteği ile hizmetimizdeki değişikliklerle ilgili bildirimleri aldığınızdan emin olmak için kullanırız.
  3. Tanımlama bilgilerini Web sitemizi sizin için kolaylaştırmak için kullanmaktayız ve en iyi biçimde yararlanabilmeniz için tanımlama bilgilerine izin vermenizi öneririz. Ancak tarayıcınızdaki tanımlama bilgilerini temizlemek istiyorsanız bu tamamen size bağlıdır.
  4. Rezervasyon işlemi sırasında size yardım etmek amacıyla rezervasyon yapmak üzere seyahat şirketlerine sizi yönlendirmek ve ilgili reklamların görüntülenmesi haricinde ticari nedenlerle diğer kişilere ayrıntılarınızı vermeyiz.
  5. Bize ilettiğiniz tüm bilgiler güvenli sunucularımızda saklanır ve bilgilerinizi güvenli biçimde saklarız.
  6. Web sitemiz diğer web sitelerine bağlantılar içerir. Örneğin uçuş rezervasyonu için bu web sitelerine vermiş olduğunuz bilgiler, ilgili web sitesinin gizlilik ilkesinin konusudur bu nedenle kişisel bilgilerinizi vermeden önce ilkelerine bakmanızı öneririz.
  7. Facebook veya Twitter gibi sosyal ağ siteleriyle bazı sosyal bilgileri paylaşma seçeneği sunabilirsiniz. Bunu yaparsanız, açıkladığınız bilgiler bu diğer web siteleri veya uygulamalar tarafından kullanılabilir - daha fazla bilgi için lütfen ilgili sitelerin gizlilik ilkelerini okuyun.
  8. Kişisel bilgilerinize veya sizinle ilgili olarak tutulan bilgilere erişim hakkına veya kişisel bilgilerinizin pazarlama amacıyla kullanılmamasını isteme hakkına sahipsiniz. Buradan bizimle iletişime geçerek bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
  9. Size istenmeyen e-posta göndermek istemiyoruz, bu nedenle bizden almış olduğunuz herhangi bir e-postadaki "aboneliği sonlandır" bağlantısını tıklatarak ayrılabilirsiniz.

Tam gizlilik ilkesinin şartlarını kabul etmiyorsanız veya anlayamıyorsanız, sitemizi ve hizmetlerimizi kullanmaya devam etmeyin. Bu özetle veya tam gizlilik ilkesiyle ilgili sorularınız varsa lütfen bizimle iletişime geçin.

kapat