Uçuş ara

Dönüş seçeneği

 Istanbul Sabiha Gökçen Havaalanı

Sabiha Gökçen uluslararası Havalimanı İstanbul’un Asya yakasına hizmet veren İstanbul’un ikinci havalimanıdır. Hem iç hatlara hem de çok sayıda diş hata hizmet veren havalimanı, mimarisiyle bir çok ödül de almıştır.

Yılda milyonlarca kişi tarafından kullanılan İstanbul Sabiha Gökçen  Havaalanı hizmet açısından dünya standartlarının nerdeyse üstündedir.  Aradığınız her türlü şeyi bulabileceğiniz mağazaları, kafe ve restoranlarıyla uçağınızı beklerken hoşça vakit geçirebilirsiniz. Havaalanında eczane, kuaför  gibi kolaylıklara da rahatça ulaşabilirsiniz. Seyahat sırasında taşınması kolay olduğundan oldukça popüler hediyelik eşya olan takılar bulununan kuyumcular da her yıl çok sayıda yerli ve yabancı ziyaretçinin uğrak yeri olmaktadır. Havaalanında 128 odalı 4 katlı otelin yanısıra çok katlı otoparkta bulunmaktadır.

Skyscanner belirli bir tarih veya hatta varış noktası dahi girmeksizin İstanbul Sabiha Gökçen havaalanına ya da kalkış noktası İstanbul Sabiha Gökçen havaalanı olan en ucuz uçak biletlerini bulmanızı sağlar. Uçuş bilgilerine gözatmak için sayfanın yan tarafındaki bağlantıları veya yeni bir arama başlatmak için yukarıdaki uçuş arama kontrollerini kullanın. Hem zamandan hem de paradan tasarruf edin. Skyscanner’in kullanımı tamamen ücretsizdir.

daha fazla

Istanbul Sabiha Gökçen yakınındaki havaalanları

 Havaalanına gidiş ve geliş

Sürüş gizle 

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı İstanbul Anadolu Yakasında Pendik'te yer almaktadır. İstanbul şehir merkezinden, yani Taksim'den uzaklığı 50 kilometre civarındadır.TEM otoyoluna olan bağlantısıyla arabayla ulaşım açısından son derece rahattır. Yine de Avrupa yakasına arabayla gidecekseniz trafiğin yoğun olduğu saatlerde, özelikle köprü trafiğni gözönünde bulundurarak ona göre hareket etmenizi öneriririz.

Trenler gizle 

Pendik Tren İstasyonundan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı yaklaşık olarak 14 km uzaklıktadır. Buradan yineya taksiyle ya da otobüs ve arabayla havalimanına rahatça ulaşılabilir. Haydarpaşa-Gebze banlyö trenleriyle de kent mekezine rahatlıkla ulaşılabilir.

Otobüsler gizle 

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanından kentin değişik noktalarına servis veren belediye otobüsleri olduğu gibi Kozyatağı ve Takisme düzenli  Havaş otobüs servisleri de vardır. Ayrıca buradan istanbul Atatürk Havalimanına da Havaş otobüsleriyle rahatça gidilebilir.

Taksi gizle 

İstanbul Sabiha Gökçen havayollarının varış terminalinde hizmet veren taksileri bulabilirsiniz. Taksi ücretleri İstanbul'da başlangıç fiyatının üzerine kilometre fiyatı eklenmesi şeklinde olur. Taksilerde gece tarifesi uygulaması yoktur.

 Istanbul Sabiha Gökçen Fırsatları

Istanbul Otelleri

 Istanbul Sabiha Gökçen Fırsatları

Istanbul Sabiha Gökçen ve çevresinde araç kiralama

 Istanbul Sabiha Gökçen şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Istanbul Sabiha Gökçen Havaalanı

Adres:
Sabiha Gökçen Havalimanı,
Pendik 34912,
Pendik/İst,
Türkiye

Telefon:0216 588 88 88
Faks:0216 588 88 10

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:29° 18' 33'' E
Enlem:40° 53' 57'' N
IATA kodu:SAW
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map