Uçuş ara

Dönüş seçeneği

 Vladikavkaz Havaalanı

Vladikavkaz Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Vladikavkaz Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Vladikavkaz Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Vladikavkaz Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Vladikavkaz Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Vladikavkaz havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Vladikavkaz havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Vladikavkaz Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Vladikavkaz Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Vladikavkaz Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Vladikavkaz uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Vladikavkaz Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Vladikavkaz şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Vladikavkaz şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

daha fazla

Vladikavkaz yakınındaki havaalanları

 Vladikavkaz Fırsatları

Vladikavkaz Otelleri

 Vladikavkaz Fırsatları

Car hire in Vladikavkaz

 Vladikavkaz şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Vladikavkaz Havaalanı

Adres:
Airport 56,
Beslan,
Republic of North Ossetia-Alania,
363000 RUSSIA

Telefon:(8672) 50-50-29
Faks:(8672) 40-88-35

Web Sitesi:

Sahibi:
ОАО «Международный аэропорт Владикавказ»

 Konum Bilgileri

Boylam:44° 36' 0'' E
Enlem:43° 12' 0'' N
IATA kodu:OGZ
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map