Uçuş ara

Dönüş seçeneği

 Krasnoyarsk Havaalanı

Krasnoyarsk Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Krasnoyarsk Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Krasnoyarsk Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Krasnoyarsk Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Krasnoyarsk Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Krasnoyarsk havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Krasnoyarsk havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Krasnoyarsk Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Krasnoyarsk Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Krasnoyarsk Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Krasnoyarsk uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Krasnoyarsk Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Krasnoyarsk şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Krasnoyarsk şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

daha fazla

Krasnoyarsk yakınındaki havaalanları

 Krasnoyarsk Fırsatları

Krasnoyarsk Otelleri

 Krasnoyarsk Fırsatları

Krasnoyarsk ve çevresinde araç kiralama

 Krasnoyarsk şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Krasnoyarsk Havaalanı

Adres:
663021 Krasnoyarsk,
RUSSIA

Telefon:(3912) 55-59-99
Faks:(3912) 26-77-09

Web Sitesi:

Sahibi:
ОАО "Аэропорт Красноярск"

 Konum Bilgileri

Boylam:92° 29' 35'' E
Enlem:56° 10' 22'' N
IATA kodu:KJA
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map