Uçuş ara

Dönüş seçeneği

 Gaziantep Havaalanı

Gaziantep Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Gaziantep Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Gaziantep Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Gaziantep Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Gaziantep Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Gaziantep havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Gaziantep havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Gaziantep Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Gaziantep Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Gaziantep Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Gaziantep uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Gaziantep Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Gaziantep şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Gaziantep şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

daha fazla

Gaziantep yakınındaki havaalanları

 Gaziantep Fırsatları

Gaziantep Otelleri

 Gaziantep Fırsatları

Car hire in Gaziantep

 Gaziantep şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Gaziantep Havaalanı

Adres:
Gaziantep,
TURKEY

Telefon:+90 (0)342 5821021
Faks:+90 (0)342 5821011

Web Sitesi:

Sahibi:
DHMİ (State Airports Authority)

 Konum Bilgileri

Boylam:37° 28' 43'' E
Enlem:36° 56' 49'' N
IATA kodu:GZT
ICAO kodu:LTAJ

 Havalanı Konumu

Google map