Uçuş ara

Dönüş seçeneği

 Kopenhag Havaalanı

Kopenhag Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Kopenhag Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Kopenhag Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Kopenhag Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Kopenhag Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Kopenhag havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Kopenhag havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Kopenhag Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Kopenhag Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Kopenhag Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Kopenhag uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Kopenhag Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Kopenhag şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Kopenhag şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

daha fazla

Kopenhag yakınındaki havaalanları

 Kopenhag Fırsatları

Kopenhag Otelleri

 Kopenhag Fırsatları

Kopenhag ve çevresinde araç kiralama

 Kopenhag şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Kopenhag Havaalanı

Adres:
PO Box 74,
Lufthavnsboulevarden 6,
DK-2770 Kastrup,
DENMARK

Telefon:+45 (0)32 313231
Faks:+45 (0)32 313132

Web Sitesi:

Sahibi:
Københavns Lufthavne A/S

 Konum Bilgileri

Boylam:12° 37' 59'' E
Enlem:55° 36' 29'' N
IATA kodu:CPH
ICAO kodu:EKCH

 Havalanı Konumu

Google map